חדשות
פרידה ממייסד וראש הקמפוס ד"ר ירוחם ברק ז"ל

 

סטודנטים, בוגרים וצוות הקמפוס,


אנו בתקופה של סיום קורסי בקיץ, תקופה לא פשוטה מבחינת הסטודנטים, הימים קשים חמים וארוכים, אך רובם עמדו בציפיות והינם זכאים לתעודות ההסמכה השונות. בקיץ זה ראינו עלייה גדולה מאוד בבוגרי חדר הכושר שלנו, את הקורסים בקיץ סיימו כ 120 סטודנטים, שיהיה לכולם בהצלחה.

בימים אלו אנו שוקדים במרץ על פתיחת שנת הלימודים החדשה, שנה מאתגרת מאוד הטומנת בחובה הרבה קורסים חדשים, השתלמויות חדשות, תוכנית לימודים חדשה בהכשרות של מדריכי חדר כושר, הרצאות חדשות וסדנאות שלא נראו כמותם בארץ.

אני רוצה להזמינכם להיכנס לאתר האינטרנט, ולדף הפייסבוק ולהתעדכן בכל החידושים, גם צוות ייעוץ לימודים זמין עבורכם, אנו כאן בשבילכם ולמענכם.

ברצוני לסיים את דברי בהתייחסות לאירוע מצער שפקד את בית ספרנו:

השבוע ליווינו בדרכו האחרונה את ד"ר ירוחם ( שמעון ) ברק ז"ל, ראש קמפוס שיאים מיום היווסדו. ברק נפטר לאחר מאבק אמיץ במחלה קשה, שהכריעה אותו והוא רק בן 59.

ברק היה מהוגי ומיסדיי קמפוס שיאים באוניברסיטת ת"א, כמו גם של קמפוס ברושים – בית הספר לרפואה משלימה באוניברסיטת ת"א, המשלימים יחד חינוך המשלב נפש בריאה בגוף בריא. כספורטאי אולימפי, מאמן, אלוף ישראל ומנהיג טבעי, ברק חרט על דגל הקמפוס את נושא המקצועיות ואהבת הספורט, והוביל את הקמפוס להישגים יוצאי דופן – חינוכיים, ספורטיביים ומקצועיים.

תקצר היריעה מלפרט את תרומתו הייחודיות של ברק למערכת הספורט באוניברסיטת ת"א, אך רוחו שזורה בחיי הקמפוס יום יום, שעה שעה, ותמשיך ללוות אותנו גם בעתיד.

עם כניסתי לתפקיד כמנהל הקמפוס, לפני חודשים ספורים, איחל לי ברק כי אוביל את הקמפוס לשיאים חדשים, ונטע בי את תחושת האחריות כי קיבלתי לידיי את פרי עמלו, שכה התגאה בו, למשמר ולטיפוח, ולא יכולתי שלא להתעלם מהאהבה הרבה של ברק לצוות, לעשייה ולסטודנטים. אין לי ספק שנמשיך ללכת בדרכו של ברק, להוביל, לחדש, לחנך ולהצטיין, ואני משוכנע כי נמצא את הדרך להנציח את ברק בתוך הקמפוס, שכה אהב.

אנו שולחים את תנחומינו ליוחי, לבנים ולכל בני המשפחה, ומקווים כי לא ידעו עוד צער.

תודה לך חבר יקר.


שלכם


גל רותם

מנהל קמפוס שיאים.


דבר המנהל מרץ 2015

>>

כך גיליתי את עצמי מחדש...

>>

פתיחת שנת הלימודים

>>

קמפוס שיאים מלווה את ד"ר ירוחם ברק ז"ל בדרכו האחרונה

>>

סיכום אירועי הקיץ, מבצע חדרי כושר וקורסים חדשים

>>

Powered by Artvision | Truppo Websites