כושר/ תזונה/ פילאטיס
ענת תמיר בוגרת קורס פילאטיס מזרן בקמפוס שיאים

 

 

 

 

 

 

 

 

הכירו את ענת תמיר בוגרת קורס פילאטיס מזרן בקמפוס שיאים

 


גרה ברמת אביב ג' ובמקצועה מנהלת משרד מהנדסים.


"ספורט זו אהבה מאז הילדות, תנועה, ריקוד, כל פעילות ספורטיבית בכל תחום תמיד הייתה בראש סדר העדיפויות שלי. מי שמכיר אותי יכול להצהיר שאנרגטיות זה מה שמאפיין אותי."

 


מה משך אותך דווקא לתחום הפילאטיס?

בפילאטיס מצאתי איזון שמספק לי מענה להרבה תחומים שהם גם ספורט, הפעלת שרירים ותנועתיות, גם רוגע וגם שלווה, גם אתגר וגם מקום להתחבר לעצמי. ההרגשה היא תמיד שלא משנה כמה אני משתפרת עם הזמן ועם האימונים תמיד האתגר נמצא, תמיד ניכר שיפור נוסף ועם כל זה גם ההרגשה הכללית והנפשית. ספורט ממלא אותי ופילאטיס תורם לי לאיזון בכך שסוג האימון הוא גם תנועתי וגם סוג של רגיעה מאירועי היום יום.

עם אילו אתגרים התמודדת במהלך ההדרכה בסטאז'?

לדבר ולתת הנחיות בו זמנית בזמן ביצוע התרגיל היה אתגר גדול עבורי, וכן תיקון מתאמנים בו בזמן שאני נותנת דגשים, כמו גם לזכור את מלל הנחיית התרגיל באופן מדוייק.

האם ההתנסות בסטאז' עזרה לך לצאת מוכנה יותר לשוק העבודה?

ההתנסות אכן עזרה לי מאוד. כשמתרגלים זה מאוד מקדם ומשפר את מיומנויות ביצוע רצף הפעולות. גם הלחץ הקיים במעמד מול קבוצה הופך להרגל ופחות מלחיץ וכך הכל זורם טוב ורגוע.

איך היו תגובות המתאמנים?

לשמחתי, זכיתי לשמוע פידבקים חיוביים וטובים מאוד שחיזקו בי את התחושה שאכן העברתי שיעורים מקצועיים, איכותיים ומהנים לרוב המתאמנים.

אז איך את מסכמת את החוויה?

חוויה מעולה! הזדמנות מצוינת ל'פוש' קדימה בהדרכה ובנסיון לעמוד מול קבוצה ולקיים שיעור עם כל מה שכרוך בו. מאוד נהניתי מהסטאז', מהקבוצה שהנחיתי ומהמעמד הזה שניתן לי מתוקף הקורס. אני באמת מודה על כך. הייתי שמחה להמשיך להנחות. נהניתי מכל רגע וזה שיפר בי את רצף מכלול ביצוע הפעולות הנדרש לשם העברת שיעור פילאטיס ראוי ואיכותי.


 


אימוני ריצה ותחרויות בתנאי חום/ חוה גרו

>>

בהריון בקיץ וחייבת לשמור על שפיות ?! ככה תשרדי אימונים בקיץ..

>>

מיינדפולנס בפילאטיס / הדר שוורץ MSCPT

>>

זרקור על הבוגרת- הדס פורז

>>

דברי פתיחה - הדר שוורץ

>>

Powered by Artvision | Truppo Websites