כושר/ תזונה/ פילאטיס
דברי פתיחה - הדר שוורץ

 

 

 

בוגרים ותלמידים יקרים,

שנת הלימודים תשע"ט נפתחה וגם 2019 כבר החלה.

רציתי לספר לכם כמה דברים שאולי לא ידעתם על בית הספר.

1.      זו השנה התשיעית שבית הספר פועל בקמפוס שיאים. עד כה סיימו אצלנו 48 קורסי מזרן (לא כולל את אלה של השנה), כ-30 קורסי פילאטיס מכשירים ועוד לימודי המשך, כנסים, השתלמויות וסדנאות.

 

2.      תכנית הלימודים בקורסים משתנה בממוצע אחת לשלוש שנים וגם השנה עברו הקורסים מתיחת פנים רצינית כאשר החלק התהליכי וההתנסות המעשית תופסים חלק משמעותי יותר... תרגולי הדרכה, סימולציות, שאילת שאלות משמעותיות והיכרות מעמיקה יותר עם מי שאני כמדריכה.

 

3.      הצוות שלנו עבר בשנה האחרונה תהליך התפתחות והעמקה וממשיך להיפגש אחת לחודש בהרכב מלא על מנת לשמור על השפה האחידה, על השיתוף וההתייעצות ועל הרמה המקצועית הבלתי מתפשרת.

 

4.      בחודשים האחרונים אנחנו מצלמות הרבה שיעורים לפלטפורמת השיעורים החדישה YOGA NOW. אם אתם מגיעים לכנס הבוגרים שלנו תוכלו לקבל הטבה לחודש ראשון מתנה (במקום שבועיים) וליהנות מתכנים עשירים ומגוונים של מיה פקמן, אלה וינגרטן, לי סלע ואנוכי.

 

5.      היעדים שלי ושל הצוות עד סוף שנת הלימודים הוא לסיים כתיבת ספרי הדרכה לכל הקורסים, (ספר הדרכה הוא ספר שבו משתמשות המורות בקורס להדרכת המפגשים), לצלם סדרת סרטונים לשימושם של תלמידי הקורסים, לצלם מספר הרצאות און ליין לתמיכה בלמידה בקורסים השונים ולהפיק חוברת חדשה לקורס מזרן ומכשירים. שאפתני... אבל אפשרי!

            אני מודה מקרב לב כל יום וכל לילה לצוות המדהים של קורסי הפילאטיס:

מיה פקמן

אלה וינגרטן

תמר ונהודה

יעל זאבי

ענת מרון

ליאת זילבר

שרון שוורצמן

ליטל בלגוטין זוהר

מיה הררי

חן לשר

ולקירה בסקו המהממת שעל האדמינסטרציה.

תיהנו מהניוזלטר שלנו ונתראה רק בשמחות!

 

שלכם

הדר שוורץאימוני ריצה ותחרויות בתנאי חום/ חוה גרו

>>

בהריון בקיץ וחייבת לשמור על שפיות ?! ככה תשרדי אימונים בקיץ..

>>

מיינדפולנס בפילאטיס / הדר שוורץ MSCPT

>>

זרקור על הבוגרת- הדס פורז

>>

זרקור על בוגרת - נעמה פרידמן

>>

Powered by Artvision | Truppo Websites