ענפי ספורט
ראש לאריות


מאיר דרילינגס הוא בוגר הקמפוס בקורס מאמני כדורסל, וכמו רבים אחרים, עם סיום הכשרתו ניצב מאיר מול השאלה – אז מה עכשיו? מאיר תמיד ראה בספורט הרבה יותר מרק עיסוק, רק אהבה או רק תחביב. הספורט הוא כלי, שמקרב ללבות, עוזר להתגבר על מכשולים ואמצעי למטרה, קשה ככל שתהיה.

מתוך חזון זה הקים מאיר את פרויקט "אריות לוד". "האריות" הם קבוצת כדורסל בבית ספר יסודי, הרמב"ם, בעיר לוד ומאיר עומד בראשם. הפרויקט קם במטרה להעניק לילדי ביה"ס "הרמב"ם" את האפשרות ללמוד את רזי הכדורסל ולשפר מיומנויות ספורטיביות ולימודיות, כאחד.  

הפרויקט מתקיים בשיתוף פעולה עם צוות ביה"ס ושם דגש על מיומנויות חברתיות, הישגים לימודיים, הקניית ערכים ומיצוי הפוטנציאל האישי הטמון בכל אחד ואחד מהשחקנים, כשהכדורסל הוא הכלי בדרך להצלחה במישורים אלו.

לצד תלמידי ביה"ס "הרמב"ם" משתתפים בפרויקט גם תלמידים משוהם, הלוקחים חלק באימוני הקבוצה כעוזרי מאמן ותומכים לימודיים, וכל זאת תוך כדי חיזוק הקשרים החברתיים בין הילדים משני הישובים.

כך התגבשה לה קבוצה שהחלה מאפס והיום, כבר זוקפת לזכותה כמה ניצחונות על קבוצות אורחות! קשה להישאר אדישים לחיוכיהם של הילדים במשחק הראשון בו ניצחו, כנגד סיכויים שבהחלט היו לרעתם.

 

 

 

אי אפשר גם לא להתרגש כששומעים את מאיר, מספר בלהט, עם ניצוץ בעיניים על השיפור וההתקדמות שרואים בקרב הילדים בפן החברתי והלימודי, מאז הצטרפו לקבוצה.

מסתבר שכל מה שנדרש זה הרצון לשנות, את שאר הכלים אנחנו בטוחים שאתם כבר תמצאו! 

 


הכדור הוא עגול וגדול

>>

מגמה חיובית בקורסי אילוף כלבים

>>

ליגה משלהן

>>

ריצות ארוכות כאורח חיים !

>>

כדורגל וכדורעף חופים היבטים פיזיולוגים

>>

Powered by Artvision | Truppo Websites