פילאטיס - מאמרים וסיפורי בוגרים
זרקור על המדריכה- מיה פקמן

 

איך הגעת לפילאטיס?

ממש כשסיימתי את התואר במחול באקדמיה, נפתח קורס פילאטיס, היה לי ניסיון עם השיטה ונראתה לי "מגניבה" התחלתי ללמד (במרכז הספורט לימדתי שיעור פילאטיס מזרן בפעם הראשונה ל-80 איש בגולדרייך היה סופר מרגש) מיד בסיום הקורס והבנתי שמצאתי את ייעודי בחיים. 


אילו קורסים את מלמדת במסגרת בית הספר?

האם יש לך קורס מועדף?


במסגרת בית הספר אני מלמדת בקורסי המזרן והמכשירים. יש לי חולשה לשיעורי ולקורסי מזרן. אני מאוד אוהבת לקבל את פניהם של התלמידים הנרגשים והחוששים, להוביל אותם בצעד הראשון שלהם בתוך עולם הפילאטיס המרתק. אוהבת להיות חלק מתהליך משמעותי שהסטודנטים שלנו עוברים מ"פרחי פילאטיס" למורים בעלי הבנה ועומק בשיטה הגאונית. הקורסים מהווים עבורי עבודת קודש ואני מלמדת באהבה רבה ומתוך מחשבה שיש לי אחריות רבה על דור העתיד. תמיד משתדלת להיות שם בשביל התלמידים שלנו גם מחוץ לשעות הקורס עצמו.

 

אילו תכנים מקצועיים מעסיקים אותך בימים אלה?

בימים אלו אני עוסקת בשילוב עולם האימון הפונקציונלי והפילאטיס. אני מרגישה (גם על עצמי) שהשילוב בין העולמות הינו שילוב מושלם. בכלל שיטת הפילאטיס משלימה הרבה פעילויות אחרות, ואני מוצאת את עצמי משלבת בין העולמות בשיעורי. 

יש לך המלצה לבוגרות שלנו שיוצאות לשוק העבודה ומתחילות ללמד?

ההמלצה שלי היא להגיע לכמה שיותר שיעורים בעצמכן, להשתתף ולצפות בכמה שיותר מדריכות, מגוונות ושונות. להתנסות בעצמכן לפני שמלמדות תרגיל חדש או קומבינציה חדשה, לזכור את "קו האמצע" שלכן ולחזור לבסיס בכל פעם ש"נתקעים".  לשמור על קשר רציף עם הקהילה, דרך הרשתות החברתיות וגם פיזית להגיע לכנסים, השתלמויות וסתם לשיעורים. לא להפסיק אף פעם להיות סקרניות ולהמשיך ללמוד ת – מ – י – ד !

 

 

אני מאמין שלך... משפט לסיכום?


המשיכו לזוז! בכל זמן! בכל מצב! 

 זרקור על מדריכה- ליטל בלגוטין זוהר

>>

סיפור חצי אישי לקראת החג מהדר שוורץ

>>

ריאיון עם בוגרת קורסי מדריכות מכשירים, שרון כינורי

>>

מהו הדבר הכי חשוב שאתן עושות?

>>

סיכום אירוע החורף של בית הספר לפילאטיס

>>

Powered by Artvision | Truppo Websites