חיפוש

בלוג

איך לעבור ראיון עבודה לחדר כושר?

איך לעבור ראיון עבודה לחדר כושר?
5 ביוני 2019 על ידיMeital

אז סיימת את הקורס או שאוטוטו רואים את הסוף ו… איך מתקבלים לעבודה?

צוות פיטנס ג'ובס ריכז עבורכם 5 טיפים לראיון עבודה שישאיר את מנהל חדר הכושר פעור פה!

טיפ 1 : הגיעו לפחות 15 דקות לפני מועד הראיון

כולנו מבינים שלאחר לראיון זה פשוט לא בא בחשבון. כל מראיין מתחיל יודע שמועמד שמאחר הופך להיות מדריך שמאחר בפתיחת חדר הכושר. לעומת זאת אם תקדימו ב 15 דקות מהמועד שנקבע ותדאגו לידע את המנהל שאכן הגעתם – תזכו בכמה נקודות זכות, עוד לפני שהראיון התחיל.

מגוון רחב של עבודות בתחום הבריאות, הכושר והספורט! לחץ כאן

טיפ 2 : הכירו את החברה אליה אתם מתמיינים

בין אם מדובר ברשת מועדוני כושר או במועדון כושר בודד – ניתן לקבל כמעט את כל המידע באתר האינטרנט של המועדון או בדף הפייסבוק. למדו היטב על המקום, האווירה בו, יתרונותיו למול מועדונים אחרים, הציוד שיש בו, מערכת השיעורים וכו'. אם יש לכם שאלות, רשמו בצד ודאגו להציף אותן בראיון עצמו, כך המראיין ידע שעשיתם עבודת מחקר על המקום לפני שהגעתם, מה שמראה על רצינות ומקצועיות.

טיפ 3 : הגיעו לבושים טיפ טופ

כמובן שלהגיע לראיון עבודה למשרת מדריך חדר כושר בחליפת חתן יהיה קצת לא במקום (אבל די משעשע), אך הקפדה על גילוח, בישום ובגדים נקיים יצוגיים ומגוהצים חשובים מאוד. מאחר ואנו בתחום הכושר, ניתן להגיע ספורטיביים, אבל בטעם. השאירו את החולצה הקרועה של "אחרי לצנחנים" לאימון שלכם.

טיפ 4 : שדרו אנרגיה ורצון ללמוד

בואו נהיה כנים עם עצמנו, יש מדריכים בחד הכושר שיותר מנוסים מאיתנו. לכן חשוב להראות אנרגיה גבוה, חיוך ורצון ללמוד ולהשתפר. בסופו של דבר מקצועיות היא דבר נרכש, אבל גישה חיובית ואנרגיה – לא. מדריך שרק עכשיו סיים קורס ומנסה להראות למראיין שהוא מאסטר באימונים פונקציונאליים , לא ייתפס טוב.

טיפ 5 : היו עצמכם!

אל תנסו לשדר משהו שהוא לא באמת אתם, זה פשוט לא ילך. הגיעו לראיון עם ראש פתוח, ספגו את אווירת המקום ותראו איך אתם יכולים לעזור ולהשתלב שם. אם המקום מדכא ואתם אנשים שמחים ותזזיתיים – גם ככה לא תרצו לעבוד שם, לא?

על הכותבים:

פיטנס ג'ובס הינה חברת הגיוס וההשמה הראשונה בישראל שמתמחה בהשמת עובדים לתעשיית הבריאות, הכושר והספורט.

למחפשי העבודה אנו מציעים חשיפה לאלפי מעסיקים פוטנציאליים תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה בתהליך מציאת העבודה – בחינם. 
המשימה שלנו היא להפגיש בין מעסיקים בענף הכושר לבין מחפשי עבודה ובכך לתרום את חלקנו בשיפור רמת הפעילות במרכזי הספורט ברחבי הארץ
.

חזרה לבלוג

מאמרים באותה קטגוריה

הרשם עכשיו
הרשמה לניוזלטר אנחנו שולחים מדי פעם עדכונים ומידע על קורסים חדשים, תרצו להיות מעודכנים?

    כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
    נגישות