חיפוש

בלוג

צעדים ראשונים בבניית קריירה בפילאטיס

צעדים ראשונים בבניית קריירה בפילאטיס
5 ביוני 2019 על ידיMichal

בעולם מלא בשיטות אימון וטרנדים אופנתיים….. האם ניתן לעשות קריירה בפילאטיס?
אין ספק שזו שאלת מיליון הדולר… תרתי משמע. אין מועמד לקורס הדרכה שלא שואל אותה והיום, לכבוד קורסי הקיץ המרוכזים שלנו בפילאטיס מזרן ומכשירים מצורפים כמה טיפים טובים למדריכים מתחילים (אך לא רק) שרוצים לקדם את עצמם בעולם ההדרכה.

אז מה אני צריך לעשות אם סיימתי את קורס ההדרכה הראשון שלי ואני לא יודע איך להתחיל?
לשלוח קורות חיים! מועדוני כושר, מרכזים קהילתיים, קאנטרי קלאבים- בכל אחד מהם מתקיימת פעילות ענפה מאוד של חוגים, ביניהם פילאטיס מזרן. אופי העבודה על פי רוב הוא הדרכת קבוצות גדולות והתשלום הוא 80-120 ₪ לשעה. גם אם המקום לא צריך כרגע עובדים הם מאוד יעריכו קורות חיים מסודרים ומפורטים וישמרו אצלם למקרה הצורך.

לקחת החלפות!
הדרך הטובה ביותר להכיר מקומות עבודה ושהם יכרו אתכם היא באמצעות החלפות. בחודשים הראשונים לאחר הקורס תהיו זמינים, ואם צריכים אתכם- תלכו!גם אם צריך לנסוע קצת, גם אם קבעתם קפה עם חברים. אם תהיו טובים תהיו בטוחים שיזמינו אתכם שוב, ואז בהמשך אולי תקבלו שעה משלכם. שווה.

לפתוח קבוצה משלכם!
פתיחת קבוצת פילאטיס פרטית עם מספר משתתפים קטן היא נקודת פתיחה מצויינת- ניתן לקיים את הפעילות אפילו בסלון הבית או בחדר גדול. התחילו עם כמה חברים ולאט לאט השמועה תעשה כנפיים ותוכלו לפתוח עוד קבוצות. המחיר שניתן לגבות ממשתתף הוא כ- 30 ₪ לשיעור ואם יש לכם קבוצה של 5-6 משתתפים זהו סכום נחמד לשעת עבודה. עם הזמן יגדל מספר הקבוצות ואם תהיה לכך הצדקה ניתן לעבור לחלל יותר גדול ולהגדיל את הקבוצה.

ללמד שיעורים פרטיים!
מתאמנים רבים אוהבים את אופי העבודה הפרטית ונהנים להתאמן בבית. יש לכך יתרון גדול הן משום שהמחויבות של המתאמן היא לרוב גדולה יותר והן בשל הסכומים הגבוהים שניתן לגבות באימונים מסוג זה. הסכומים נעים בין 120-200 ₪ לשעת אימון ומספר האימונים בשבוע הוא 1-3. על מנת לגייס מתאמנים פרטיים יש להצטייד בהרבה סבלנות- בדרך כלל תהליך של בניית קהל לקוחות יציב ומספק אורכת בין שנה לשנתיים, אך הסבלנות משתלמת! הדפיסו מודעות, כרטיסי ביקור ופליירים והתחילו להפיץ את השמועה כי אתם מדריכים שיעורי בבית הלקוח- הלקוח המרוצה הראשון הוא איש השיווק הטוב ביותר שלכם.

מספר גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון:

לסיכום, פילאטיס היא שיטת אימון נפוצה ומבוקשת אך כמו בכל תחום בחיים – הדברים לא קורים מעצמם… מדריך רציני בעל אמביציה ומוטיבציה בהחלט יכול להתפרנס מהדרכת פילאטיס. יש לזכור כי אנשי המקצוע הטובים ביותר הם אלה שממשיכים ללמוד ולהתפתח ומוסיפים לארגז הכלים של עצמם עוד ועוד כלים מעניינים.

שיהיה לכולנו בהצלחה בקורסי הקיץ הקרובים!

שלכם,
הדר שוורץ– ראש תחום פילאטיס בקמפוס שיאים.

חזרה לבלוג

מאמרים באותה קטגוריה

הרשם עכשיו
הרשמה לניוזלטר אנחנו שולחים מדי פעם עדכונים ומידע על קורסים חדשים, תרצו להיות מעודכנים?

      כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
      נגישות