חיפוש

קורס מאמני כושר אישיים inDOORS ONLINE

ארגז כלים רחב לאימוני INDOOR

מאז חודש נובמבר 2019 העולם התחיל להשתנות ועד לתחילת חודש מרץ, גם ישראל החלה להרגיש בשינוי שמשפיע ישירות על כל אדם על כדור הארץ.

אנחנו כמאמנים הרגילים להיות במגע ישיר עם המתאמנים שלנו פתאום מגלים מצב בו אנו מנועים מהמגע הישיר ואנחנו צריכים להיעזר באמצעים טכנולוגיים על מנת לשמור על מקור הפרנסה שלנו וכמובן להמשיך ולדאוג לאוכלוסייה רחבה מאד שתמשיך בשגרת הכושר ואורח החיים הבריא!

 

על הקורס ועל היום שאחרי

לאמן בכל מקום ובכל זמן עם ארגז הכלים המגוון ביותר!

הקורס "מאמנים אונליין" נולד מתוך הוואקום שנוצר עקב המציאות החדשה שנכפתה על האנושות כולה. המצב הביא איתו מגוון קשיים בניהם גם שבירת השגרה המוכרת לנו, נדרשנו להסתגלות מהירה לשינויים במציאות החיים שהביאה אתה שימוש ותקשורת בפלטפורמות לא מוכרות ודרשה מאיתנו לייצר שפה ויכולות חדשות כמאמנים. מי שצולח את התקופה הוא מי שנמצא בתנועה מתמדת ומאמץ את השינויים במהירות, צומח אתם ומנצל את ההזדמנות להגיע לקהל מתאמנים רחב ולהשפיע לחיוב על אורח החיים של מאות ואלפי אנשים בארץ וגם בעולם.

אנו מאמינים כי המצב יוליד דור חדש של מאמנים ודור חדש של מתאמנים שימצאו את היתרונות והנוחות של לאמן ולהתאמן מכל מקום דרך המחשב!

מאמן אמיתי לא רק מעביר חומר מקצועי, הוא מעביר בדרך המיוחדת שלו ומראה את הדרך לאחרים לבניית חיים בריאים, עידן הזום מאפשר לכם המאמנים להפיץ את התורה והבשורה שלכם לקהל מגוון וגדול הרבה יותר.

תכנית ההכשרה בקורס מאמני כושר inDOORS ON LINE בקמפוס שיאים הנה ייחודית ומכשירה את המאמן לאימוני קבוצות עם מתאמנים ברמות כושר שונות ולאימונים אישיים עם מגוון סוגי  האוכלוסיות, במגוון סביבות עבודה ובספקטרום נרחב של אביזרי כושר ואביזרים זמינים לאימונים ביתיים. תרחיבו אופקים ותרוויחו ארגז כלים המותאם למציאות הכל כך מיוחדת ששורה כעת בעולם.

היקף הקורס

20 שעות אקדמיות, 

תכנית הלימודים

אימון ביתי – ההבדלים בין אימון במכון כושר, השגת מטרות בבית, שיטות אימון, אימונים אישיים וקבוצתיים

בניית מערכי אימון – שימוש באביזרים | התאמת אימון לרמות מתאמן (סקיילינג) | הסבר האימון לפרטים קטנים \ כתיבת מערכים לביצוע עצמי | סוגי אימונים, תלוי משימה, זמן, איכות | חלוקה לאיזורים בגוף \ משימות ספציפיות.

הגשת האימון – ZOOM שיעור על האפליקציה,  ושימוש בפלטפורמות שונות | מרחב העבודה |

עקרונות הצילום | איך עובדים מול מצלמה, דגשים | שליטה באימון והובלת המתאמן \ קבוצה.

שיווק – איך למקסם את החשיפה שלי ברשתות החברתיות | פרסום ומימון

מבחן מסכם

 

תעודה והיום שאחרי

לבוגרי הקורס תוענק תעודת מאמן כושר inDOORS ON LINE מטעם קמפוס שיאים המועדון לספורט באוניברסיטת תל אביב- אס"א תל אביב (ע"ר)

 

 

מי יכול להירשם?

מאמני חדר כושר, מאמני אירובי, פילאטיס, מאמני ריצה, מורים לחינוך גופני

 

קורסים ב- 2023

ההשקעה שלך

שכר לימוד 1500ש"ח +190  ש"ח דמי טיפול

 

* דמי הטיפול לא יוחזרו אלא אם התלמיד התקבל והקורס לא נפתח

 *ייתכנו שינויים במועד סיום הקורס

* פתיחת קורס מותנית במס' הנרשמים

* מס' המקומות בקורס מוגבל

 

 

 

רוצה שנחזור אליך?

  מלאו את הטופס ויעוץ לימודים יחזרו אליכם בהקדם

  רוצו להכיר את הצוות שמאחורי הקורס

  מאחורי כל אחד מהבוגרים שלנו, עומדים אנשי צוות שעשו הכל כדי להפוך אותם למורים והמדריכים הטובים ביותר בתחום, בואו להכיר אותם

  חשבנו שיעניין אתכם

  הרשם עכשיו
  הרשמה לניוזלטר אנחנו שולחים מדי פעם עדכונים ומידע על קורסים חדשים, תרצו להיות מעודכנים?

    כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
    נגישות