חיפוש

מדריכי אימון פונקציונלי

להיות מוביל בעולם האימון!

אימון פונקציונלי הוא אימון המשלב מדע עדכני, אינטליגנציה תנועתית ומתודיקה דידקטית כדי להביא את המתאמן לשיא יכולתו. כיצד זה עובד? המוח שלנו מתוכנן לתנועה. הפעלה שרירית מבודדת אינה טבעית למוח. לכן, אימון פונקציונלי מבוסס על תבניות תנועה טבעיות המלוות את התפתחות גוף האדם משחר האנושות. האדם המודרני נמצא במצב ישיבה שעות רבות ואינו נדרש לפעילות גופנית מאומצת כחלק מחייו, תפקוד שהיה פעם טבעי הולך ונשכח. האימון הפונקציונלי נועד לעורר מחדש את התפקוד הזה. האימון הפונקציונלי מתחיל מניתוח מצבו העכשווי של המתאמן, הערכה של מטרותיו בהתאם למצבו ותכנון אבני דרך אשר יובילו אותו לתפקוד גופני מיטבי בהתאמה לחייו ובהתאמה למטרותיו הספורטיביות.

בואו ללמוד מאיתנו כיצד להיות מובילים אמתיים בעולם האימון, לקרב את המתאמנים למטרותיהם באופן יעיל ולהכניס עניין והנעה לתהליך.

 

על הקורס ועל היום שאחרי

קרש הקפיצה המקצועי שלך!

קורס מדריכים לאימון פונקציונלי בקמפוס שיאים בהנחיית נדב בקר ופיליפ הלפרט הוא הקורס הותיק ביותר בארץ בתחום. הקורס מתחדש ומתעדכן מדי שנה בתהליך ליטוש הכולל השוואת החומר לשינויים במדע, יישום מתודיקת הוראה משתפרת והנגשת החומר באופן מובן, יישים ויעיל. הסטודנטים בקורס מיישמים את החומר הנלמד עוד בזמן הקורס ומשתפרים ביכולת האימון שלהם ממפגש למפגש. כל מחזור מותאם באופן אישי עבור כל סטודנט בהתאם למטרותיו האישיות. חשוב לנו שהקורס יהווה קרש קפיצה אמיתי ופרקטי עבור הסטודנטים שלנו ולא רק העשרה אקדמית. מחזור אחר מחזור הקורס שלנו מקבל משובים חיוביים וגבוהים מאוד מהסטודנטים המשתתפים בו. הקורס מתוכנן לקדם כל סטודנט באופן אישי ביכולותיו וביכולת ההדרכה שלו. במהלך הקורס יינתנו מטלות רשות אשר יאפשרו לסטודנט המיישם אותם להתפתח ביכולת ההדרכה שלו כבר במהלך הקורס עצמו.פרויקט הגמר בקורס נבחר באופן מוקפד עבור כל סטודנט כדי לקדם אותו בכיוונים הספציפיים בהם הוא מעוניין להשתפר. כך, הקורס מקבל גוון אישי ומותאם עבור כל סטודנט בנפרד.

התיאוריה

הרצאה 1: מבוא לאימון פונקציונלי – מה הופך אימון לפונקציונלי? הרצאה זו מהווה את הבסיס לקורס ולאופן האימון.

הרצאה 2: ללמד מיומנות זו אומנות – זיהוי סגנון הלמידה של המתאמן והתאמת אופן הלימוד לצורת הלמידה שלו כדי להבטיח יעילות בתהליך האימון.

הרצאה 3: התאמת אימון פונקציונלי לספורט ספציפי – עקרונות לניתוח ולבניית אימון פונקציונלי לשיפור הישגים, למנוע פציעות ולאפשר תפקוד יום-יומי תקין על רקע הספורט.

הרצאה 4: עקרונות לאימון קבוצתי – עקרונות ישימים לאימון יעיל של קבוצות, מה הדילמות באימון קבוצות ופתרונות ישימים למצבים אילו.

הרצאה 5: תכנון ובניית תכנית אימון פונקציונלית – הקניית היכולת לבנות אימון פונקציונלי ייחודי לטווח הקצר ולטווח הארוך.

הרצאה 6: עקרונות במניעת פציעות- המקורות לפציעות, הערכת הסיכוי לפציעות והפחתת הסיכויים הללו על ידי תרגילים מותאמים לפי בדיקת ההערכה.

סדנאות לימודיות (לימוד דרך עשייה)

סדנא 1: מאסטר-קלאס תבניות תנועה – סדנאות ליישום אימון מבוסס תנועה, תרגול מעשי ותרגול הדרכתי בהקפדה על טכניקה נכונה בתבניות.

סדנא 2: החלק המכין – חימום והכנת הגוף לפי מאפייני האימון ומאפייני המתאמן. מאמן מקצוען לוקח בחשבון לפחות 5 נושאים בעת תכנון החימום. בסדנא תחשפו לנושאים הללו וליישומן באופן המיטבי.

סדנא 3: עקרונות במניעת פציעות – סדנא מעשית בה סטודנטים יבצעו בדיקות להערכת סיכויי פציעה ויילמדו פרוטוקולים להפחתת סיכויי הפציעה הללו.

סדנא 4: טווחי תנועה – סדנא מעשית בה סטודנטים יילמדו שיטות שונות לפתיחת טווחי תנועה ותרגילי גמישות ייחודיים.

סדנא 5: סדנאות הדרכה בקטלבלס – 2 סדנאות המלמדות את מיומנויות הקטלבל ומביאות את המשתתפים לרמת הדרכה בתחום.

המעשי

מעשי 1: אימון פונקציונלי – הדגמת יישום העקרונות לאימון פונקציונלי באימון המכליל את כל העקרונות.

מעשי 2: אימון קטלבלס – חיבור תרגילים יחד ליצירת אימון קטלבלס המבוסס על עקרונות פונקציונליים.

מעשי 3: סדנת משקל גוף – סדנת מאסטר באימון תוך שימוש במשקל גוף בלבד לשיפור כוח, קואורדינציה ושליטה מוטורית.

מעשי 4: הרמות אולימפיות – 2 סדנאות התנסות בטכניקות הרמה אולימפית (Snatch, Clean & Jerk) והבנת ההקשר של התחום לאימון הפונקציונלי.

מעשי 5: אימון מותאם לספורט ספציפי – אימון המדגים כיצד ליישם עקרונות לאימון ספורט ספציפי באופן פרקטי (הלכה למעשה).

מעשי 6: קרוספיט – התנסות בכל המרכיבים של עולם הקרוספיט (חימום, לימוד מיומנות, כוח, מטקון, סטרונג-מן) תוך הסבר על התיאוריה המובילה את הפרקטיקה.

דרישות הקורס

– נוכחות (ניתן להחסיר עד 20% ממפגשי הקורס).

– השתתפות (יש להשתתף באופן פעיל בכל החלקים המעשיים של הקורס)

– פרוייקט גמר (סטודנט המעוניין בתעודה חייב בהגשת עבודה אשר תוסבר במהלך הקורס)

תעודה והיום שאחרי

לבוגרי הקורס העומדים בכל דרישות הקורס תוענק תעודת "מדריך לאימון פונקציונלי" מטעם קמפוס שיאים המועדון לספורט באוניברסיטת תל אביב- אס"א תל אביב (ע"ר)

 

מי יכול להירשם?

קורס מדריכים לאימון פונקציונלי הוא קורס לימודי המשך למדריכים. לכן, הוא מתאים לבעלי תעודת הדרכה.

אילו תעודות מתקבלות?

– כל תעודה המוכרת על ידי מינהל הספורט

– תעודות הדרכה שאינן מוכרות על ידי מינהל הספורט (כגון פילאטיס) מחייבות ראיון אישי בטרם הקבלה.

קורס מדריכים לאימון פונקציונלי הוא קורס לימודי המשך למדריכים. הוא מתאים למדריכים שרוצים להתפתח, לשנות את הגישה שלהם לאימון, לצאת מתחום הנוחות ולהחשף לכיוונים חדשים.

מאמנים שיצטרפו לקורס יילמדו להיות יותר מדויקים עבור המתאמנים שלהם ובכך לשפר את חייהם באופן המוצלח ביותר.

מה צריך כדי להרוויח את המירב מהקורס?

– ראש פתוח

– מוכנות לעבוד קשה

– מוכנות לצאת מתחום הנוחות

– אהבת אתגרים

– אהבת ספורט וכושר גופני

 

 

קורסים ב- 2019/20

היקף הקורס

60 שעות אקדמיות, 12 מפגשים

הקורס מעשי בעיקרו. אנחנו מאמינים שלמידה דרך עשייה נקלטת באופן יעיל יותר. על כן, בכל מפגש יהיו חלקים מעשיים (יש להגיע תמיד בבגדי ספורט). מעבר לחלקים המעשיים, הקורס כולל מספר הרצאות עיוניות וסדנאות לימודיות.

הקורס יתקיים במועדון הקרוספיט "וויט סיטי" תל אביב, בכתובת:  גרשון ש"ץ 6, תל אביב יפו, במועדון ציוד חדיש ויעודי לאימון פונקציונלי ואפשרויות אימון מגוונות ביותר.

אימון פונקציונלי 3
ג'+ ה'
14:00-10:00
מועד פתיחה 27/07/21
מועד סיום 02/09/21

כמה זה עולה לי?

ההשקעה שלך

שכר לימוד: 3600 ש"ח + 210 דמי טיפול

 

דמי הטיפול לא יוחזרו אלא אם התלמיד התקבל והקורס לא נפתח

 *ייתכנו שינויים במועד סיום הקורס

פתיחת קורס מותנית במס' הנרשמים

* מס' המקומות בקורס מוגבל

 

 

 

 

 

בוגרים ממליצים על קורס מדריכים לאימון פונקציונלי

הקורס הקנה לי כלים מקצועיים מעולים אשר אפשרו לי להיות מאמן מוביל וייחודי מיד בהתחלת הקריירה וחשף אותי לאספקטים רבים בעולם הכושר ושיטות אימון, המרצים היו ברמה גבוהה מאוד אשר אפשרה למידה מעמיקה ומהנה וידע אשר אני מיישם כל יום גם כיום. כאחד שסובל מהפרעות קשב וריכוז, חששתי מההתמודדות עם החומר העיוני, אך דבקה בי התלהבות מהלימודים וגיליתי שעומדים בפני אתגרים מעשיים לא פשוטים שרק גרמו להתלהבות לגדול.... מאז סיום הקורס, הייתי רעב "לעוד", סיימתי בהצטיינות קורס מאמנים לאימון פונקציונאלי והמשכתי ללמודי מדריכים בכירים- 'מאסטר טריינרס' בקמפוס. כיום אני מאמן אישי לבודדים וזוגות, דגש על אוכלוסייה עם צרכים מיוחדים, מאמן קרוספיט וקרוספיט ילדים, מתאמן בעצמי בקרוספיט, ובימי קורונה מקפיד על אימוני בית או חוץ ולא משנה כמה קר או חם. העיקר להיות בתנועה

מירון רז- מדריכים לאימון פונקציונלי 2017

החויה שלי מהקמפוס היא מדהימה. צוות מקצועי ואיכותי. יחס אישי עד הרזולוציות הקטנות ביותר. היום אני מאמנת טיפוס ומשתמשת המון בכלים משני הקורסים עם המתאמנים שלי. בנוסף אני עובדת בקליניקת פיזיותרפיה ומטפלת אצלי בבית.

אתר בראון- מדריכים לאימון פונקציונלי 2018
הקורס הוותיק ביותר בשוק !

רוצה שנחזור אליך?

  מלאו את הטופס ויעוץ לימודים יחזרו אליכם בהקדם

  הצוות שמוביל את האימון הפונקציונלי בישראל

  מאחורי כל אחד מהבוגרים שלנו, עומדים אנשי צוות שעשו הכל כדי להפוך אותם למורים והמדריכים הטובים ביותר בתחום, הכירו אותם

  חשבנו שגם זה יעניין אתכם

  הרשם עכשיו
  הרשמה לניוזלטר אנחנו שולחים מדי פעם עדכונים ומידע על קורסים חדשים, תרצו להיות מעודכנים?

   כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
   נגישות