חיפוש

קורס תזונת ספורט פרקטית לשינוי הרכב הגוף (חיטוב ועיצוב)

ידע+ כוח = תוצאות !

מטרת קורס תזונת ספורט הוא להעשיר את הידע של המתעניינים בתזונת ספורט- להבנה מעמיקה בחשיבות של התמיכה התזונתית לשינוי הרכב גוף (חיטוב ועיצוב) ולמניעת פציעות ושיפור הישגים, לשבור מיתוסים ולהבין לעומק את העקרונות המנחים להשגת מטרות לכל סוג ספורט, הקורס מיועד למתאמנים ומאמנים וכל מי שרוצה לעבור תהליך ולהבין את כל החוכמות שבדרך!

גיל גרנות והצוות המקצועי מעשירים את המשתתפים בידע וכלים ממשיים. משתפים את הידע וסודות ההצלחה שלהם בנדיבות ומקצועיות. בקורס תלמדו כל מה שחשוב לדעת על אבות המזון וצריכה מאוזנת ונכונה, איך מודדים אחוזי שומן, איך ניגשים למחקרים עדכניים, תקבלו כלים פרקטיים ומחשבונים. תבינו פעם אחת ולתמיד איך לזהות טרנדים בתזונה ותקבלו מענה לשאלות כמו האם מותר לאכול לפני שינה? מה צריך לעשות כדי לעלות במסת שריר האם פעילות אירובית מגבילה/ מונעת או תורמת לעלייה במסת השריר, לימודי תזונה וספורט ירחיבו את הידע בתחום התזונה ויביאו אתכם להישגים ספורטיביים טובים יותר, למראה חיצוני אליו אתם שואפים ולמניעת פציעות ספורט.

על הקורס והיום שאחרי

תזונה זה לא ספרינט !

אנו מאמינים כי לכל מתאמן יש יכולת להבין טוב יותר את התהליכים העוברים בגוף ולהוביל את עצמו לתוצאות הרצויות לו: אם זה שיפור ביצועים ספורטיביים, שיפור המראה החיצוני ושיפור איכות החיים, אנו מאמינים כי כל אדם שירכוש ידע בתחומים מגוונים ידע להתמודד עם למגוון בעיות והתמודדויות בתהליך החשוב של השינוי המבוקש לו.

תהליכים של שינוי הרכב גוף הם כמו ריצה ארוכה, סבלנית שמאחוריה ידע, למידה ומקצוענות. תכנית הקורס מקצועית ומעשירה את הידע שלכם בין אם אתם מאמנים או מתאמנים ותיקים בתזונת ספורט. בקורס תקבלו כלים פרקטיים ליישום המלצות של תזונת ספורט בהתאמה לענף ואוכלוסיות היעד. בתכנית תלמדו איך לגשת למחקרים חדשים ואיך להתייחס לידיעות חדשות בתחום התזונה. הקורס מועבר על ידי צוות אנשי מקצוע בתחום תזונת הספורט, ביניהם התזונאי הקליני יובל וכטרמן וגיל גרנות מומחה לעיצוב וחיטב הגוף משנת 2001.

היקף הקורס

קורס תזונה קצר ומקצועי כ-20 שעות אקדמאיות ב 4 מפגשים.

תכנית הלימודים

מפגש 1- יסודות התזונה , הכרת אבות המזון והדרישות התזונתיות בהתאם לפעילות הגופנית, המטרות והיעדים. ההבדלים בין הדיאטות השונות.

מפגש 2- כיצד להציב יעדים, מטרות ריאליות. מדידות אחוזי שומן, היקפים. תקופת חיטוב, ירידה במשקל עליה במסה ו BULIKNIG

מפגש 3- חישובים שונים לדרישה הקלורית, גרעון קלורי מומלץ, מאזן קלורי חיובי לעליה במסת השריר, הגרעון המקסימלי, REVERSE DIET .

מפגש 4- הבנת הדרישות התזונתיות של המתאמן, בחירת היחסים וההרכב התזונתי, הרכבת תפריט והחלופות השונות.

דרישות ותנאים

20% היעדרות לכל היותר

תעודה והיום שאחרי

לבוגרי הקורס תוענק תעודת סיים בהצלחה השתלמות בתזונת ספורט פרקטית לשינוי הרכב גוף (עיצוב וחיטוב) מטעם קמפוס שיאים המועדון לספורט באוניברסיטת תל אביב- אס"א תל אביב (ע"ר)

* השתלמות זו אינה מקנה תואר "תזונאי/ ת" או "דיאטן/נית" כמשמעו בחוק הסדרת העיסוק במקצועות הבריאות אלא נותנת ידע והעשרה בנושא תזונת ספורטאים בלבד.

מי יכול להירשם?

קורס תזונת ספורט מתאים לכל מי שרוצה להוביל את עצמו תהליך, מיועד למתאמנים ללא תעודה ולמאמנים ומאמנות בעלי תעודה מכל תחומי הכושר

 

 

 

 

קורסים ב- 2023

 • הקמפוס רשאי לשנות מועדי פתיחת וסיום הקורסים מסיבות של מיעוט נרשמים או אילוצים מערכתיים

תזונה פרקטית לשינוי הרכב גוף אונליין
יום ג'
17:00-21:00
מועד פתיחה 07/11/23
מועד סיום 28/11/23
תזונה פרקטית לשינוי הרכב גוף אונליין
יום ג'
17:00-21:00
מועד פתיחה 06/02/24
מועד סיום 27/02/24

כמה זה עולה לי?

ההשקעה שלך

שכר לימוד 1980 ש"ח + 210 ש"ח דמי רישום

 

 *ייתכנו שינויים במועד סיום הקורס

 *דמי הרישום לא יוחזרו אלא אם התלמיד התקבל והקורס לא נפתח

* פתיחת קורס מותנית במס' הנרשמים

* מס' המקומות בקורס מוגבל

 

 

בוגרים ממליצים על קורס תזונה פרקטית

אם אגיד לכם שבארבעה מפגשים בלבד תרגישו בטוח לבנות תפריטים, ללוות אנשים להצלחה ותבינו מה נכון לתת לבן אדם וכמה ביום/שבוע. נשמע מופרך נכון? גם אני חשבתי ככה והייתי סקפטי לגמרי. אבל, אחרי קורס שאותו העביר לא אחר מגיל גרנות, מייסד ישראל בודי, הרבה נקודות התחילו להתחבר לי. תזונה היא כלי ענק שיכול לשדרג כל מאמן ומתאמן. הנגשה של הידע בקורס הייתה יוצאת מהכלל ואני ממליץ בחום להירשם לקורס.

עומרי סטרוגו קורס תזונת ספורט אוקטובר 21

קורס תזונת ספורט העשיר אותי בתחום הזה של תזונה, ספורט, אימונים ואיך לעשות את זה נכון. תודה רבה על קורס מעניין ומעשיר והכי חשוב פרקטי

קארי ברמלי לימודי תזונת ספורט פרקטית דצמבר 2020

החוויה בלימודי תזונת ספורט הייתה מדהימה, נוחה, ברורה ומפוקסת מאוד עוזרת. גיל מרצה מעולה, תרם לי רבות ! ממליץ עליו מאוד

דור שמרת קורס תזונת ספורט פרקטית דצמבר 21
כלים פרקטיים ליישום המלצות של תזונת ספורט

רוצה שנחזור אליך?

  מלאו את הטופס ויעוץ לימודים יחזרו אליכם בהקדם

  בואו להכיר את הצוות שמאחורי הקורס

  מאחורי כל אחד מהבוגרים שלנו, עומדים אנשי צוות שעשו הכל כדי להפוך אותם למורים והמדריכים הטובים ביותר בתחום, בואו להכיר אותם

  חשבנו שיעניין אתכם

  הרשם עכשיו
  הרשמה לניוזלטר אנחנו שולחים מדי פעם עדכונים ומידע על קורסים חדשים, תרצו להיות מעודכנים?

    כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
    נגישות