חיפוש

החודש בקמפוס

סדנת מתיחות למאמני כושר
10:00- 14:00
26/11/2019

סדנת מתיחות למאמני כושר בהנחיית טל שקד

הסדנה בנויה על סמך ניסיון עבודה של כ-6 שנים באימון אישי ומעל 12 שנים בטיפול, ומותאמת לצרכים ולמושגים של מאמני כושר.

בסדנה תהיה התאמה של הטכניקות לסביבת העבודה בחדר הכושר:

תוך התייחסות לנושאים הרלוונטיים לעבודה עם מתאמן:

עם/בלי נעליים, עבודה על מטופל מזיע, כיצד לשלב מתיחות במהלך אימון, התוויות בעד/נגד שימוש בטכניקה מסוימת בהתאמה למתאמן, עיסוי בהקשר של תורת האימון, פיסיולוגיה, ביומכניקה ועוד.

הסדנה מתאימה למאמני כושר, מדריכי סטודיו, מאמני ריצה, מורי יוגה וכל מי שבמהלך עבודתו נדרש או רוצה לדעת כיצד לגעת ולטפל במתאמן.

בעיסוי התאילנדי קיימות טכניקות מתיחה ושחרור מגוונות, ובגלל היותו יוגה פאסיבית (זאת אומרת- הכנסת מטופל פאסיבי למנחים של יוגה) ומאחר והוא מבוצע על הבגד ללא שמנים- הוא מעולה כהמשך ישיר לאימון.

במפגש נדגים שימוש בכלי טיפול שעשויים להעשיר את החוויה הטיפולית והאימון: טלטולית,  there cane, Orbit massager, מערוך Tiger tail ועוד. אלו הם כלי עבודה טובים שיכולים להקל על המאמן את עבודת העיסוי ובמידת הצורך פותרים את אי הנעימות שעלולה להיגרם מעבודת עיסוי ישירה על מטופל מזיע.

   יתרונות בהכרת טכניקות עיסוי ומתיחה:

מתן כלים להקלה על כאבים וטיפול בפתולוגיות של המתאמן (פריצות דיסק, שרירים נוקשים), פתרון לאימון רגוע כשהלקוח כאוב, מתודית- השלמה מעולה לסוף האימון: שחרור והרפיית הגוף. במקרה שמתאמן חש כאבים אחרי תרגיל במהלך האימון ולא יכול להמשיך באימון- מאפשר הענקת טיפול קצר ואז להמשיך באימון או לסיים בטיפול. שיווקית: מעורר עניין ומושך תשומת לב בקרב קהל המתאמנים שמסביב, מאמן שנוגע במתאמן, מותח אותו ומטפל בו יוצר חזות מקצועית ומרשימה יותר עבור המתאמן שלו ועבור הקהל שמסביב, מעצים את משמעות האימון האישי ובאמצעות כך משמר לקוחות קיימים ומייצר לקוחות חדשים. מאמן שנמשך לתחום הטיפול ומעוניין לטפל בנוסף לאימון- פותח פתח לפרנסה נוספת ומקדם מכירות כמטפל (לקוח שאוהב את המגע יזמין גם טיפולים).

משך הסדנה

מפגש אחד של ארבע שעות

עלות 300 ש"ח

* מספר מקומות מוגבל !

חזרה לכל האירועים
הרשם עכשיו
הרשמה לניוזלטר אנחנו שולחים מדי פעם עדכונים ומידע על קורסים חדשים, תרצו להיות מעודכנים?

    כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
    נגישות