חיפוש

איתמר קורן

"אתה מתחיל לראות את המכשולים ברגע שאתה מוריד את העיניים מהמטרה"

החלק שלי בהצלחה שלכם

מרצה בתחום הפסיכולוגיה של הספורט

על ההכשרות וההצלחות שבדרך

בעברי הייתי קצין כושר קרבי במגוון יחידות בצה"ל, לאחר מכן עבדתי כמאמן כושר ומשקם אתלטי במכבי תל אביב בכדורגל, מאמן ריצות ארוכות וכיום פסיכולוג ספורט וחוקר בתחום. בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות עם התמחות בפסיכולוגיה, תואר שני בפסיכולוגיה של הספורט מאוניברסיטת 'רוהמפטון' בלונדון.

כמה מילים עלי

מאז שאני זוכר את עצמי ספורט הוא האהבה הגדולה שלי. שיחקתי טניס וכדור מים במשך שנים רבות ואף השתתפתי בתחרויות מקומיות ובינלאומיות. גם במהלך שירותי הצבאי המשכתי לעסוק בספורט ושירתי כקצין כושר קרבי. במסגרת תפקידי הייתי אחראי על כל נושא הכושר הגופני של הלוחמים ביחידות בהן שירתי. במהלך השירות הצבאי עברתי, מעבר לקורסים הצבאיים, גם הכשרות בהדרכה ואימון ספורט בין אלה קורס מאמני כדורגל, קורס אימון בחדר כושר ועוד. לאחר חמש שנות שירות ביחידות שונות בצבא ובעקבות הניסיון שצברתי במהלך השנים, הרגשתי, כי ספורט הוא המקצוע בו אני שואף לעסוק בחיי המקצועיים ולהתמקד בעיקר בתחום האימון והפסיכולוגיה. כמי שגם היה ספורטאי וגם אימן חיילים, ספורטאים וחובבי ספורט בכל הרמות נוכחתי לדעת שרוב הספורטאים , גם בעלי הכושר הגבוה ביותר, חווים קשיים ובעיות בתחום המנטאלי. לכן החלטתי להתמקד דווקא בתחום הפסיכולוגיה של הספורט. לדעתי זהו חלק חשוב ביותר בכל תכנית אימון לספורטאים בכל הרמות מילדים ועד מקצועניים.

המוטו שהביא אותי לכאן

אני מאמין בכל כוחי שהספורט הישראלי יכול להגיע להישגים הספורטיביים הכי טובים שיש ברמה הלאומית והבינלאומית. אני רואה את הפסיכולוגיה כחלק בלתי נפרד מחיי הספורטאי באימונים ובתחרויות. בנוסף אני חדור מוטיבציה להעביר את הידע שצברתי וכך ביחד עם הסטודנטים לקדם ולהוביל את הספורט הישראלי לרמה הכי גבוהה שאפשר בכל הענפים ולהביא להישגים שעוד לא נראו בספורט הישראלי.

 

 

איתמר קורן

הקורסים שלי

הרשם עכשיו
הרשמה לניוזלטר אנחנו שולחים מדי פעם עדכונים ומידע על קורסים חדשים, תרצו להיות מעודכנים?

      כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
      נגישות