חיפוש

גיל גרנות

"מקסימום ידע מקסימום תוצאות"

החלק שלי בהצלחה שלכם

רכז מקצועי של קורס תזונת ספורט, מטרת העל שלי היא להעביר כמה שיותר ידע פרקטי הלאה, איך לברור את המידע הרלוונטי ולתעל אותו לתוצאות אמתיות. לקח לי שנים ללמוד להבדיל בין העיקר לטפל. במקביל לעבודתי האישית עם אלפי מטופלים, ספורטאים וידוענים אני שמח לזכות ללמד ולהעביר את הידע והשיטות בהן אני פועל הלאה.

הכשרות וההצלחות שבדרך

בשנת 2001 הקמתי מתוך אהבה טהורה לתחום התזונה והכושר את אתר האינטרנט 'ישראלבודי', כיום לאחר 19 שנים, האהבה הפכה גם לעסק משגשג ולרשת חנויות המונה עשרה סניפים, משרדי ייעוץ וצוות של מעל 50 אנשי מקצוע בתחום הכושר והתזונה.

2001 מאמן חדר כושר, מומחה לעיצוב וחיטב הגוף משנת 2001.

כמה מילים עלי

עוסקת בספורט מילדות במגוון ענפים החל מהתעמלות קרקע וריקוד והיום בריצה למרחקים ארוכים. האהבה והעיסוק בספורט המשיכו איתי גם לשירות  הצבאי, שירתתי כמדריכת אימון גופני  בבה”ד 8. השתתפתי ומשתתפת עד היום במרתונים ובמירוצים בישראל ובחו”ל, דוגמת מרתון פריז, מרתון ת”א הר לעמק, חצאי מרתונים ומירוצים שונים. מגוונת גם בקרוספיט, ורכיבה על אופנים הקשר החזק, אהבתי הרבה לספורט וההבנה שהגוף שלנו הוא מערכת, שחיוני לדעת לשמור עליה ולתחזק אותה כדי שתגמול לנו בהתאם, הגעתי  ללימודי התזונה. במהלך הלימודים נפתח בפני עושר מדעי לכן המשכתי גם לתואר שני, כמו כן במקביל שילבתי קורסים טיפוליים שונים

המוטו שהביא אותי עד לכאן

בתור ילד ואח"כ נער שמן שהיה צמא למידע מקצועי אמין ופרקטי הדבר ההנאה הגדולה ביותר שלי היא לעזור לאחרים להגיע ליעדם, ללמד להדריך ולהעשיר את מי שבאמת מתעניין ורוצה לייצר שינוי אמיתי באורכות החיים שלו, במצבו הבריאותי ולא פחות חשוב ( ואין מה להתבייש להגיד את זה) גם שינוי משמעותי במראהו החיצוני.

 

גיל גרנות

הקורסים שלי

הרשם עכשיו
הרשמה לניוזלטר אנחנו שולחים מדי פעם עדכונים ומידע על קורסים חדשים, תרצו להיות מעודכנים?

    כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
    נגישות