חיפוש

דניאל חביליביצקי

"בעיני זוהי זכות להדריך ולהיות מסוגל להעניק לאנשים אפשרויות, רעיונות ומשמעות חדשה לגוף ולנשמה"

החלק שלי בהצלחה שלכם

אמנית קרקס ומדריכה לגמישות ומתיחות, אקרובטיקה אווירית ועמוד למבוגרים, ילדים ונוער. שואפת להעניק הכשרה והסתכלות הוליסטית למדריכים ואמנים פעילים שרוצים להעמיק ידיעותיהם ולרכוש כלים בתחום הגמישות והמתיחות, גם כדיסיפלינה בפני עצמה וגם ככלי אימוני. שיטת האימון היא שילוב בין תחומי תנועה שונים, הכוללים אקרובטיקה, תנועה, פילאטיס, יוגה ועוד, במטרה להגדיל טווחי תנועה (גם למטרות אסטתיות), לשפר יציבה, לחזק שרירי ליבה ולהקנות כלים אקרובטיים ותנועתיים המצריכים טווחי תנועה גדולים.

הכשרות מקצועיות  וההצלחות שבדרך

התחלתי את דרכי התנועתית כרקדנית בלט ומחול מודרני. בתיכון למדתי גם במגמת המחול בבית הספר לאומניות "עירוני א'" בתל אביב, ובמקביל נחשפתי לעולם האקרובטיקה האווירית שהסעיר את עולמי והווה אתגר פיזי ורוחני כאחד. אחרי שירות משמעותי ביחידה 8200, החלטתי לחזור לזוז והתחלתי להופיע עם "קרקס וואי", מהבולטים בעשייה הקרקסית בארץ, ובמקביל, להדריך אקרובטיקה אווירית, גמישות ועמוד.

במשך השנים השתתפתי בסדנאות של טובי המורים בארץ ובעולם והתמחיתי על האלמנטים האוויריים חישוק וטיסו. ב 2018 הרחבתי את ידיעותיי בקורס מקצועי בן 4 חודשים של Gravity Circus שבלונדון, שבו למדתי מהאקרובטים ברמה הגבוהה ביותר בעולם הקרקס המודרני וממורים לקונטורשן (גמישות גומי). סיימתי קורס מדריכי עמוד ב MIDTOWN DANCE CENTERוהמשכתי לתרגל פילאטיס, יוגה, אקרובטיקה על סוגיה, קפוארה ונוספים, מה שעזר לי לגבש זהות כמדריכה, להבין את הסיפור התנועתי מאחורי כל גישה ולהתאים את האימון למתאמן לפי צרכיו התנועתיים והטכניקה שממנה הוא מגיע.

כפרפורמרית השתתפתי במגוון הפקות בארץ ובחול, בפסטיבלים של קרקס, בתיאטרון "הבימה" עם הצגת הקרקס "אליסה בארץ הפלאות", בפסטיגל, בהפקות מחול ועוד, ועולם הבמה הוא חלק משמעותי ובולט בעשייה התנועתית שלי.

כמה מילים עלי

הצורך לזוז בער בי מילדות ובסופו של דבר סחף אותי להשקיע בו יותר מאשר כל דבר אחר. כשגיליתי שיש לי את היכולת להעניק מהנסיון, מהידע ומהמחשבות שלי למתאמנים, נפתח בפניי עולם. במשך השנים עברו תחת ידי מאות ואולי אלפי תלמידים בכל הגילאים, ואין סיפוק יותר גדול מלחוות תהליך שלם ובריא עם מתאמן, מהרגע שהצלחת לגרום לו להתאהב בתנועה, לגלות למה הגוף שלנו מסוגל ולאמץ את התנועה כדרך חיים. אני מאמינה שעלינו לתת ביטוי משמעותי ולאתגר את הקיום הפיזי שלנו כשם שאנו נותנים לקיום השכלי והרוחני, ושרגעי ההארה הגדולים באימון קורים במפגש מדיוק ומסונכרן של שניהם. בעיני זוהי זכות להדריך ולהיות מסוגל להעניק לאנשים אפשרויות, רעיונות ומשמעות חדשה לגוף ולנשמה.

 

דניאל חביליביצקי

הקורסים שלי

הרשם עכשיו
הרשמה לניוזלטר אנחנו שולחים מדי פעם עדכונים ומידע על קורסים חדשים, תרצו להיות מעודכנים?

    כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
    נגישות