חיפוש

ליעד לוין

"השקעה והתמדה מובילות להצלחה"

החלק שלי בהצלחה שלכם

מובילה קורסים להכשרות מקצועיות של מדריכי סטודיו (אירובי וחיזוק) ומשמשת מדריכה ראשית בקורסים להכשרות מדריכים בקמפוס שיאים באוניברסיטת ת"א.

על ההכשרות וההצלחות שבדרך

מדריכת אירובי וחיזוק בוגרת וינגייט, בעלת תעודות והכשרות נוספות בכל מקצועות הסטודיו. מאסטרית של שיטת דאנס פיטנס אוסטרלית- DANCEXTREME  ואחראית על הכשרת מדריכי השיטה. פרזנטורית ומדריכה בכנסי פיטנס, בהשתלמויות מקצועיות ובאירועים ספורטיביים ברחבי הארץ ועו"ד בדימוס.

כמה מילים עלי

ספורט הוא חלק מרכזי מחיי מילדות.. דרך האהבה לריקוד והתנסות בסגנונות ריקוד שונים ומגוונים ועד גיל 14 בו נכנסתי לשיעור מדרגה ראשון בחיי והתאהבות ממבט ראשון בסטודיו ובכל השיעורים שיש לסטודיו להציע. יחד עם זאת תמיד הייתה בי האהבה ללמוד, להעשיר עצמי בידע ולהתפתח וכך בגיל 24 סיימתי את לימודי המשפטים. לאחר סיום הלימודים הגשמתי חלום נוסף והפכתי למדריכת אירובי מצליחה. כיום, לאחר 16 שנות ניסיון בתחום הפיטנס אני גאה ונרגשת להעביר הלאה את כל הידע והניסיון שצברתי ולהכשיר את הדור הבא של מדריכות הסטודיו. אנו מעניקים להן בקורס סביבה תומכת, ידע רב, הכשרות רבות ומגוונות וכלים רבים על מנת להפוך למדריכה מקצועית ומובילה. העיקרון המנחה אותי הוא יחס אישי למתאמנים ומקצועיות ללא פשרות, מדריכה המשלבת את שני אלו, תוכל להצליח ולפרוח בתחום. אין סיפוק גדול מלראות את המדריכות שלנו יוצאות לשטח, מצליחות ומובילות.

ליעד לוין

הקורסים שלי

הרשם עכשיו
הרשמה לניוזלטר אנחנו שולחים מדי פעם עדכונים ומידע על קורסים חדשים, תרצו להיות מעודכנים?

    כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
    נגישות