חיפוש

מור מוטולה בוחניק

“הגישה שלך, לא הכישרון שלך, תקבע כמה גבוה אתה תגיע”

החלק שלי בהצלחה שלכם

מרצה ומדריכה לספורט וריקוד על עמוד. מעניקה לכם את הכלים והידע הנדרש להיות מדריכים מקצוענים. רוצה ללמד אתכם מהניסיון הרב שלי על עולם העמוד בארץ ובחו"ל ולתת את הביטחון המלא להדריך עם ידע רחב ומקצועי.  גם אחרי הקורס אהיה זמינה לעזור בסלילת הדרך המקצועית.

הכשרות מקצועיות  וההצלחות שבדרך

הוכשרתי למדריכת עמוד בשנת 2008 בסטודיו עמוד מקצועי במיאמי, פלורידה. בעלת תעודה לפי חוק מנהל הספורט מקמפוס שיאים- מדריכת אירובי ועיצוב. מדריכת מתיחות וגמישות וחישוק אווירי.

כוראוגרפית אישית של אמנים רבים ומוכרים. באוקטובר 2019 אנו נייצג את ישראל באליפות העולם בספורט על עמוד.

כמה מילים עלי

הבעלים של מידטאון דאנס סנטר הרשת הגדולה בישראל לספורט על עמוד. האהבה שלי לעמוד גרמה לי לעזוב תפקיד בכיר במשרד בחוץ ולהתמקד רק בעמוד. היכולת לתת לאחרים, לראות את ההתמכרות בעיניים והניצוץ של ההצלחה מדרבן אותי להמשיך ולהתקדם. אני מוקפת בתלמידים ותיקים ומפרגנים שחייהם השתנו בזכות העמוד. ההצלחה של התלמידים עבורי זה הניצחון הגדול.

במהלך 11 שנות העמוד שלי נסעתי ברחבי העולם ללמוד אצל הטובים ביותר, ארגנתי בארץ סדנאות של מחזיקי תואר תחרותי מקצועי. הכשרתי קורסי מדריכים בארץ במשך 8 שנים ואני בעלת סניפים לעמוד ברחבי הארץ. מאמנת בכירה לילדים ובוגרים בתחום החובבני והמקצועי. הדרכתי והכנתי תלמידים למסלולים תחרותיים עם הצלחה רבה וזכיות.

 

מור מוטולה בוחניק

הקורסים שלי

הרשם עכשיו
הרשמה לניוזלטר אנחנו שולחים מדי פעם עדכונים ומידע על קורסים חדשים, תרצו להיות מעודכנים?

    כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
    נגישות