חיפוש

מיה פקמן

"למידה היא אינסופית"

החלק שלי בהצלחה שלכם

ללמד זו האהבה הגדולה שלי, אוהבת ללמד מורים וממשיכה להתפתח ולהתמקצע גם אחרי שנים רבות של עבודה. סקרנית וחוקרת ומדביקה אחרים באותן תכונות! מתרגשת לקראת כל קורס שאני מלמדת, ומתלהבת להעביר את הידע, הניסיון והתשוקה למקצוע. עשרות בוגרים עברו תחת ידי ואני זוכרת כמעט את כולם! מלמדת בקורסי פילאטיס מזרן ובקורסי פילאטיס מכשירים. תכנית נוספת בה אני מתרגשת לקחת חלק היא תכנית המנטורינג הייחודית שלנו, בה אנו עוסקים במיומנויות ההדרכה לעומק ובדמות המורה המתפתחת ללא הרף.

על ההכשרות וההצלחות שבדרך

בוגרת תואר ראשון מטעם האקדמיה למחול ע"ש רובין בי-ם. מורה לפילאטיס מזרן ומכשירים משנת 2003. מורה בכירה בקמפוס שיאים בבית הספר לפילאטיס משנת 2009. בוגרת התכנית להנחיית קבוצות מטעם המכללה האקדמית בית ברל. מנהלת מקצועית של הסטודיו "פילאטיס באוניברסיטה" הקמתי וניהלתי את "הסטודיו לפילאטיס חולון" 10 שנים. והייתי שותפה ומנהלת מקצועית של הסטודיו "קרן ליבוביץ פילאטיס" בכפר סבא ארבע שנים.

כמה מילים עלי

תמיד אהבתי לזוז, מאז שאני זוכרת את עצמי, תמיד רקדתי בסלון, בחוגים ובכל מקום. כשהתוודעתי לשיטת הפילאטיס התאהבתי! פתחתי סטודיו לפילאטיס מכשירים כדי להעביר את האהבה הזאת לאחרים. עד היום כאשר אני מלמדת אני מאוהבת בעבודה שלי ומאושרת שזכיתי לעבוד במקצוע כה מתגמל ומפרה.

המוטו שהביא אותי עד לכאן

"למידה היא אינסופית"

מיה פקמן

הקורסים שלי

כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
נגישות