חיפוש

מיטל פאר

"If you can dream it you can do it"

החלק שלי בהצלחה שלכם

מדריכה ומאמנת רקדנים וספורטאים למעלה מ- 20 שנה. יש לי את הידע, הניסיון והכלים לעזור לכם לממש את מקסימום הפוטנציאל המקצועי והאישי הגלום בכם. אני מאמינה שעם התמדה, נחישות, עבודה נכונה,  ותשוקה למקצוע, תוכלו להגיע הכי גבוה שרק אפשר. ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלי !

הכשרות מקצועיות  וההצלחות שבדרך

בעלים של מידטאון דאנס סנטר – הסטודיו הגדול והמקצועי בישראל לספורט עמוד, בעלים של בית הספר למחול – מיטל פאר – בית לרקדניםB.A בפסיכולוגיה, בוגרת מסלול מורים למחול BROADWAY DANCE CENTER, NY,  שופטת בתחרויות עמוד, מאמנת מנטאלית, מארגנת תחרויות מוסמכת לשנת 2018 מארגון ה IPSF, מתמחה בפסיכולוגית ספורט, מאמנת את נציגת ישראל באליפות עולם 2019, ותק של כ- 20 שנה בהוראה ואימון בתחום המחול, עמוד, אקרובטיקה, כוריאוגרפיה הן במסלול מקצועני – תחרותי והן במסלול החובבני, קורסים והכשרות בעמוד במוסדות מוכרים ברחבי העולם.

כמה מילים עלי

אני מאמינה שתשוקה למקצוע ומימוש עצמי הם ערכים מובילים ביצירת הדרך. המטרה שלי בחיים היא לעזור לאנשים לממש את הפוטנציאל שלהם.  אני עושה את זה בתחום העמוד המחול , האקרובטיקה והפיטנס כבר שנים רבות ובהצלחה גדולה. אני מאמינה שבענף ריקוד על עמוד יש חשיבות גדולה מאוד למקצוענות וניסיון עם דגש על בטיחות וחשיבה לטווח ארוך. דורות של אקרובטים, רקדנים וספורטאים שאימנתי וחינכתי כבר השתלבו בתחום המקצועי בהצלחה.

 

מיטל פאר

הקורסים שלי

הרשם עכשיו
הרשמה לניוזלטר אנחנו שולחים מדי פעם עדכונים ומידע על קורסים חדשים, תרצו להיות מעודכנים?

      כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
      נגישות