חיפוש

משי אוחנה

"היה אתה השינוי שאתה רוצה לראות בעולמך"

החלק שלי בהצלחה שלכם

מאז ומעולם היה לי את הצורך להעביר את הידע שלי הלאה. אני דאגת להיות בלמידה מתמדת ולהתמקצע באופן שוטף.  בקורס מדריכות סטודיו ואימון קבוצות  זוהי הפלטפורמה הטובה ביותר לתת ערך מוסף ולהעביר את הידע בצורה הטובה ביותר ,לקהל מאמנות חדש שישמר ויתחזק ואף ישבח ויעצים אותו לעולם ולדור הבא.

בקורס מאמני סטודיו , אני אתן את הידע המעשי של אימוני הסטודיו בשביל שאתם תצאו ותעבירו אותו בצורה הטובה ביותר.

על ההכשרות וההצלחות שבדרך

מיד אחרי הצבא התחלתי  את לימודי בקורס הזה – מאמני סטודיו. חשבתי שלעבוד כמאמנת סטודיו בזמן לימודי תואר זו דרך מצויינת להתפרנס וגם להנות על הדרך. לדעתי זה הקורס שאיתו כל מאמן שרוצה לעבוד עם קהל צריך ללמוד. כשהתחלתי לעבוד בתחום כבר בזמן הקורס , הבנתי שזה לגמרי העולם שלי. המשכתי ועשיתי קורס מאמני חדר כושר, ומשם התגלגתי לכל קורס אפשרי שקיים בחוברת. העבודה לא נגמרת בלימודים, משם המשכתי ללימודי תזונה טבעית , קווצינג (יש המון עבודה מנטאלית באימונים עם קהל ואימונים אישיים), הנחיית קבוצות, פתחתי סטודיו משלי ולאחר 4 שנים הבנתי שאני הכי אוהבת להיות בפרונט. השתתפתי בעשרות השתלמויות, גיליתי את עולם פיתוח הגוף והתחרתי פעמיים, העברתי שיעורים בכנסים והתחום הזה כנראה ימשיך לבעור בתוכי עד מאה כעשרים.

כמה מילים עלי

אני משי נשואה לרז אוחנה ואמא לאור, שני ושיר. מעבר להיותי מאמנת כושר אני מאוד אוהבת את תחום התזונה ומלווה אנשים לתזונה טבעית ונקייה. אני גם דולה במקצועי ואת זה אני עושה בהתנדבות ובאהבה גדולה.

עולם הרוח תמיד דיבר אליי ואני מאוד משתדלת להיות בתנועה ויחד עם זאת ללמוד תמיד עוד נושאים שלא קשורים לעולם התנועה בשביל להיות אדם טוב יותר לעצמי ולסביבה.

אני היפראקטיבית ועולם הספורט תמיד היה חלק ממני . זו הסביבה הכי טבעית שלי ואני דואגת להעביר זאת גם לילדיי.

המוטו שהביא אותי עד לכאן

"היה אתה השינוי שאתה רוצה לראות בעולמך" –  מהטמה גנדי. השינוי מתחיל בנו. אנחנו הדוגמא והכל מתחיל בנו והחוצה.

משי אוחנה

הקורסים שלי

הרשם עכשיו
הרשמה לניוזלטר אנחנו שולחים מדי פעם עדכונים ומידע על קורסים חדשים, תרצו להיות מעודכנים?

      כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
      נגישות