חיפוש

נעמה וינטראוב

"אתה מתחיל לראות את המכשולים ברגע שאתה מוריד את העיניים מהמטרה"

החלק שלי בהצלחה שלכם

מרצה בתחום הפסיכולוגיה של הספורט

על ההכשרות וההצלחות שבדרך

בעברי הייתי קצין כושר קרבי במגוון יחידות בצה"ל, לאחר מכן עבדתי כמאמן כושר ומשקם אתלטי במכבי תל אביב בכדורגל, מאמן ריצות ארוכות וכיום פסיכולוג ספורט וחוקר בתחום. בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות עם התמחות בפסיכולוגיה, תואר שני בפסיכולוגיה של הספורט מאוניברסיטת 'רוהמפטון' בלונדון.

כמה מילים עלי

בוגרת המסלול הבין תחומי למדעי המח במסלול הפסיכולוגי, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה. מנהלת קלינית בפיתוח טכנולוגיות רפואיות. חוקרת את התחום של השפעת הפעילות הגופנית על המוח. ספורטאית בדימוס, מאמנת חדר כושר, מדריכה להחלקה על הקרח וחובשת.

המוטו שהביא אותי לכאן

בעברי הייתי אצנית (רצה למרחקים קצרים) בנבחרת אתלטיקה קלה. במקצוע הזה דיוק, לחץ או רגע של חוסר ריכוז יכולים לגרום לבזבוז של שניות מיותרות ולהבדיל בין מקום ראשון לשאר המתחרים. בתחרויות בהן כולם ספורטאים מצטיינים, היכולת להתמודד עם קשיים רגשיים הם הגורם המשמעותי בהצלחה. לחץ עלול לגרום לכדורגלן מצטיין לפספס בעיטה בפנדל, לרץ מתמיד להיפצע רגע לפני תחרות משמעותית ולמתאמן מתחיל להחליט להפסיק כי קשה לו. בקורס נלמד ונדון בפסיכולוגיה של הספורט, איך אפשר להתגבר על הקשיים המנטליים ולעזור למתאמנים חדשים, חובבנים ומצטיינים – להצליח.

נעמה וינטראוב

הקורסים שלי

הרשם עכשיו
הרשמה לניוזלטר אנחנו שולחים מדי פעם עדכונים ומידע על קורסים חדשים, תרצו להיות מעודכנים?

      כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
      נגישות