חיפוש

עירית פז גלובנר

"הפעילות הגופנית הנכונה לאישה, מאפשרת לנו את ההובלה והשליטה בגופנו, בתוך תהליך ההריון והלידה רב השינויים"

     החלק שלי בהצלחה שלכם

ראש תחום, הריון ולידה: עירית גולובנר – פז. מרכזת את התחום מזה 28 שנה, מוסמכת ע"י AFFA ו IDEA בארה"ב לייעוץ והדרכה בכושר גופני. חלוצה ומובילה בארץ בתחום בריאות ופעילות גופנית לנשים בהריון ולאחר לידה, ורצפת אגן במעגל החיים.

     הכשרות וההצלחות שבדרך

אחות מוסמכת טיפול נמרץ, אחות מוקד נשים בקופ"ח מכבי, מכינה ללידה בקופ"ח מכבי, דולה – מכינה ללידה פעילה, מרצה בקורס אחיות יועצות כושר וקורס מיילדות בבי"ח תל השומר, יועצת קנאביס רפואי, יועצת כושר ומאמנת לנשים במעגל החיים עם התמחות ומומחיות בנשים בהריון ולאחר לידה, מדריכה ויועצת בקהילה ומרצה לארגונים ואנשי מקצוע.

    כמה מילים עלי

בעייני, כל אישה המצליחה להרות, זו זכות גדולה. זו תקופה מיוחדת וקסומה בה האישה מתחברת לנס הבריאה שבתוכה ועושה כל שביכולתה על מנת לעבור את ההריון בצורה בריאה וללדת בבטחה. בתקופה זו של חייה, היא זקוקה למדריכים/ות אשר ייבנו לה מערך אימון גופני מתאים ותמיכה רגשית אשר ייתנו לה כלים לעבור הריון בריא ולחזק את בטחונה ביכולתה ללדת. ובמזל טוב לאחר הלידה, יוכלו המדריכים/ות, באימון הדרגתי, להביא את האישה בחזרה לכושר שהייתה בו לפני הלידה, ולנשים שלא התאמנו בהריון, להכניס את הפעילות הגופנית כחלק קבוע באורך החיים שלהן. אני גאה בכל מדריך/כה המגיעים ללמוד את התחום ואשר יוצאים עם שליחות לעולם, להעלות מודעות ולתמוך בנשים, תוך ידיעה עמוקה על השינויים הרבים שגוף האישה עובר בהריון ואחרי הלידה, על מה לשים את הדגש, ולנהוג באחריות ובמקצועיות מול הנשים בתקופה רגישה זו, כפי שעושים מאות הבוגרות והבוגרים בחזית התחום בארץ.

המוטו שהביא אותי עד לכאן

הפעילות הגופנית הנכונה והבטוחה לאישה, מאפשרת לנו את ההובלה והשליטה בגופנו, בתוך תהליך ההריון והלידה רב השינויים. שאיפתי היא שכל מדריך/כה המאמנים נשים בהריון ואחרי לידה, יהיו בעלי הידע המתאים ללוות את האישה באימון גופני מותאם לאישה תוך כדי קבלת השינויים באהבה וחיזוקה.

עירית פז גלובנר

הקורסים שלי

המאמרים שלי

הרשם עכשיו
הרשמה לניוזלטר אנחנו שולחים מדי פעם עדכונים ומידע על קורסים חדשים, תרצו להיות מעודכנים?
כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
נגישות