חיפוש

אודות הקמפוס

מי אנחנו?

ברוכים הבאים לקמפוס שיאים, המרכז להסמכה במקצועות הספורט והתנועה במועדון הספורט באוניברסיטת תל-אביב, אס"א ת"א ע.ר. אם הגעתם לכאן, סימן שהמחשבה על קריירה מקצועית בתחום הספורט חלפה לכם בראש לפחות פעם אחת, וזה הזמן לומר שהגעתם למקום הנכון.

הכשרת מדריכי חדר כושר ובריאות, מאמני ריצה, מדריכות פילאטיס מזרן ומכשירים מדריכות סטודיו ואימון קבוצות הם רק חלק קטן מהתחומים הנלמדים מדי יום בין כותלי הקמפוס. בנוסף ללימודי ההסמכה, תוכלו להרחיב את הידע המקצועי ולהתמחות בתחומים כמו: אימון פונקציונלי, אימון כושר לנשים בהריון ואחרי לידה, הרמת משקולות, ג'ימנסטיקס ועוד. אנו גאים לומר שתכנית הלימודים בקמפוס היא המקיפה ביותר שיש בתחום, עם מבחנים קפדניים בהיבט התאורטי והמעשי.

למה ללמוד דווקא אצלנו?

כי אנחנו לא מתפשרים. המטרה שלנו היא להביא אתכם לקו הסיום עם יתרון מקצועי גדול על בוגרים של מוסדות אחרים. אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שבכל שיעור מועבר התוכן העדכני ביותר, תוך תרגול במתקנים החדישים ביותר בעולם הספורט והתנועה. ולא – אנחנו לא עושים הנחות לאף אחד. בקמפוס מוסמכים מדי משנה בתחומים שונים, כ-2000 סטודנטים, המשותף לכולם היא הבחירה במסלול מקצועי ללא קיצורי דרך, כי אנחנו מאמינים שאין דרך קלה להפוך למורים הטובים ביותר. הבוגרים שלנו יוצאים לדרך מקצועית כשכירים או עצמאיים, כשהם אוחזים בארגז הכלים המקצועי ביותר שיכלו לבקש בתחום.

קמפוס שיאים כתפיסת עולם פועל למען העצמת נשים וקידומן אנו חותרים לייצר פרסומים ומסרים המדגישים את העוצמות והשיוויון של נשים בספורט, הקמפוס חותר להעסיק נשים חזקות המהוות מודל והשראה בכל תחומי הכושר.

פותחים לכם דלתות

הלימודים בקמפוס הם הרבה מעבר לתעודת הסמכה במקצועות הספורט, אלא חותמת רשמית של מקצועיות, השקעה ואיכות. חלק מהייחוד של שיאים היא המחויבות האישית שלנו כלפי כל אחת ואחת מהתלמידים בקמפוס, לתמיכה מקצועית במהלך הלימודים, אבל גם ביום שאחרי. לצד ההכשרה המקצועית והתכנים האיכותיים במסגרת הלימודים, אנו מסייעים לבוגרי הקמפוס במציאת מקומות עבודה, באופן אישי ובמסגרת קהילת הבוגרים שלנו בפייסבוק.

עוד כמה סיבות טובות ללמוד אצלנו

גמישות – אנחנו מאמינים בהזדמנות להשכלה איכותית לכולם, לכן אנו עושים את כל המאמצים בכדי
להתאים לכם את תכנית הלימודים כך שתוכלו לשלב אותה בשגרת החיים שלכם.

לימודים מרחוק – מרגישים שאתם צריכים חיזוק או רק להשלים כמה פרטים? החומר הנלמד לאורך
הקורס זמין עבורכם 24/7 במערכת הלימודים הדיגיטלית שלנו.

גישה נוחה – הקמפוס ממוקם לצד צירי תנועה מרכזיים ותחבורה ציבורית נוחה במיוחד, ואם אתם
מגיעים ברכב ודאי תשמחו לשמוע שלרשותכם עומד מגרש חנייה בצמוד לקמפוס.

מעולה לחיילים משוחררים – סיימתם שירות צבאי וכבר חושבים על הצעד הבא? על הלימודים
בקמפוס תוכלו לשלם על חשבון הפיקדון הצבאי.

אז אם אתם אנשים שיודעים ורוצים להעריך את הדרך עד המטרה, אנחנו מזמינים אתכם לבחור
לעשות אצלנו את הצעד הראשון בקריירה המקצועית שלכם.

נתראה בקמפוס

העתיד שלכם מתחיל כאן

בואו לפתח את עצמכם ולמצוא בית מקצועי ותומך

בנינו עבורכם את כל התנאים הטובים להצליח, הלימודים בקמפוס בוטיק משפחתי בפינה הכי ירוקה בצפון תל אביב, חנייה חינם וחבילת הטבות מותאמת לכל קורס

תשלום על חשבון הפיקדון
לימודים מרחוק
חנייה בצמוד לקמפוס
קהילת פייסבוק למציאת עבודה

קמפוס שיאים מסייע לבוגריו במציאת מקומות עבודה

כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
נגישות