חיפוש

בלוג

האם ניתן לעשות קריירה בפילאטיס?

האם ניתן לעשות קריירה בפילאטיס?
10 ביוני 2019 על ידיMichal

אין ספק שזו שאלת מיליון הדולר… תרתי משמע. אין מועמד לקורס הדרכה שלא שואל אותה והיום, לכבוד השבוע הפתוח שלנו שהולך ומתקרב ננסה לענות וגם לתת כמה טיפים.

ראשית כל יש לזכור כי הכשרת מדריכי פילאטיס נחלקת לשניים: מדריכי פילאטיס מזרן ומדריכי פילאטיס מכשירים. פילאטיס מזרן על פי רוב היא ההכשרה הבסיסית בה נלמדים עקרונות הפילאטיס, ההיסטוריה והפילוסופיה של השיטה יחד עם רפרטואר תרגילים על המזרן ובשילוב אביזרים. לאחר סיום ההכשרה הראשונית ניתן להמשיך וללמוד את התורה כולה- הכוללת רפרטואר תרגילים עשיר על 4 או יותר מכשירי פילאטיס. הכשרה זו היא גם ממושכת הרבה יותר וכוללת שעות רבות של התלמדות והיצמדות למדריכים למטרת התנסות בהדרכה.

מדריכי פילאטיס מזרן המסיימים את אחת מתכניות ההכשרה המובילות יכולים להתחיל ולהתפתח בכמה כיוונים:

מועדוני כושר, מרכזים קהילתיים, קאנטרי קלאב- בכל אחד מהם מתקיימת פעילות ענפה מאוד של חוגים, ביניהם פילאטיס מזרן. אופי העבודה על פי רוב הוא הדרכת קבוצות גדולות והתשלום הוא 80-120 ₪ לשעה. החיסרון הוא בכמות השעות השבועית שהיא בדרך כלל קטנה ויש לשלב מספר גדול יחסית של מקומות עבודה על מנת להגיע למשכורת ראויה.

פתיחת קבוצת פילאטיס פרטית עם מספר משתתפים קטן- ניתן לקיים את הפעילות אפילו בסלון הבית או בחדר גדול. התחילו עם כמה חברים ולאט לאט השמועה תעשה כנפיים ותוכלו לפתוח עוד קבוצות. המחיר שניתן לגבות ממשתתף הוא כ- 30 ₪ לשיעור ואם יש לכם קבוצה של 5-6 משתתפים זהו סכום נחמד לשעת עבודה.
עם הזמן יגדל מספר הקבוצות ואם תהיה לכך הצדקה ניתן לעבור לחלל יותר גדול ולהגדיל את הקבוצה.

שיעורי פילאטיס פרטיים בבית הלקוח- מתאמנים רבים אוהבים את אופי העבודה הפרטית ונהנים להתאמן בבית. יש לכך יתרון גדול הן משום שהמחויבות של המתאמן היא לרוב גדולה יותר והן בשל הסכומים הגבוהים שניתן לגבות באימונים מסוג זה. הסכומים נעים בין 120-200 ₪ לשעת אימון ומספר האימונים בשבוע הוא 1-3. על מנת לגייס מתאמנים פרטיים יש להצטייד בהרבה סבלנות- בדרך כלל תהליך של בניית קהל לקוחות יציב ומספק אורכת בין שנה לשנתיים אך הסבלנות משתלמת!! הדפיסו מודעות, כרטיסי ביקור ופליירים והתחילו להפיץ את השמועה כי אתם מדריכים שיעורי בבית הלקוח- הלקוח המרוצה הראשון הוא איש השיווק הטוב ביותר שלכם.

מספר גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון:

לסיכום- פילאטיס היא שיטת אימון נפוצה ומבוקשת. בהחלט ניתן להתפרנס מהדרכת פילאטיס. יש לזכור כי אנשי המקצוע הטובים ביותר הם אלה שממשיכים ללמוד ולהתפתח ומוסיפים לארגז הכלים של עצמם עוד ועוד כלים מעניינים.

בואו לשבוע הפתוח שלנו ותשמעו עוד על מסלולי הלימודים לתעודת מדריך פילאטיס מזרן ומכשירים שנפתחות ממש בימים אלה. כדאי מאוד להגיע- יש הטבות מעולות והגרלה שווה במיוחד! אז מחכים לכם ביום ב' 19/9 החל מהשעה 17:00. יש להירשם מראש דרך דף הפייסבוק או דרך האתר.

שיהיה לכולנו בהצלחה בשנת הלימודים הקרובה!!

שלכם, הדר שוורץ
ראש תחום פילאטיס בקמפוס שיאים

חזרה לבלוג

מאמרים באותה קטגוריה

הרשם עכשיו
הרשמה לניוזלטר אנחנו שולחים מדי פעם עדכונים ומידע על קורסים חדשים, תרצו להיות מעודכנים?

    כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
    נגישות