חיפוש

בלוג

סיפור בוגר- קסניה רובינשטיין

סיפור בוגר- קסניה רובינשטיין
2 ביולי 2019 על ידיMichal

שמי קסניה רובינשטיין, מאמנת כושר אישית וקבוצתית, קבוצות של נשים, מתגוררת בתל אביב.
אני לא מאלה שנולדו עם הידיעה מה הם רוצים לעשות בחיים, אלא מאלה שחוקרים ומגלים, כך גם התגלגלתי למקצוע הזה.

כל חיי עשיתי ספורט החל מטניס שולחן דרך ריצה ועד ריקודים, תמיד ידעתי שלזוז עושה לי טוב.
החשיבה על להפוך את תחום הכושר לקריירה החלה במהלך התואר הראשון שלי. אחרי שעות של למידה למבחנים הרגשתי צורך עז לצאת ולרוץ או ללכת לחד"כ, לעשות משהו עם הגוף שלי. זה גרם לי להרגיש מצוין מבחינה פיזית ונפשית. לאחר סיום הלימודים עסקתי בחינוך סביבתי ושם נוצרה ההבנה שאני אוהבת להדריך וללמד. התובנה לשלב את ההדרכה עם הכושר הגיעה די מהר. החלטתי ללמוד את הקורס בקמפוס שיאים ונהנתי מכל רגע! הרגשתי כמו ספוג שרק רוצה ללמוד ולדעת יותר, גם עכשיו אני רואה שהתחום הזה הוא אינסופי ותמיד יש מקום ללמוד ולהתמקצע ולכן החלטתי להתחיל תואר ראשון בחנ"ג. בנוסף לקורס מדריכי כושר סיימתי קורס מדריכי פילאטיס מזרן בשיאים שתרם המון להבנה מעמיקה של תנועה נכונה בהקשר של מרכז גוף חזק ויציב, מודעות גופנית ודיוק תנועתי. רכשתי כלים והבנה שמשמשים אותי בכל אימון.

אני שמחה מאוד שבחרתי בתחום זה מבחינה מקצועית, זה ממלא אותי וזו התשוקה האמיתית שלי.
כדי להביא בן אדם למצב של התמדה חשוב לי להבין מה המטרה, הצורך ולאן אנחנו רוצים להגיע.

כל מתאמן הוא פרוייקט מבחינתי, כי כל בן אדם הוא עולם ומלואו. חשוב לי למצוא את הגישה הנכונה כדי שתהיה מוטיבציה להתמיד, לשלב הנאה ולהעניק תחושת הישג. מבחינתי ההצלחה הכי גדולה זה כשמתאמן מבין שכושר וספורט הם חלק בלתי נפרד מאורח החיים. אני לא מאמינה בתהליכים של של זבנג וגמרנו. מכירים את התקופות האלה שלא התאמנתם כמה ימים מכל מיני סיבות ואתם מרגישים "קריז"? אז ככה אני רוצה שהמתאמנים שלי ירגישו :). לעיתים זה קשה להוביל תהליכים בייחוד עם מתאמנים שלא התאמנו אף פעם ואין להם שום קשר לעולם הכושר. צריך המון סבלנות, הקשבה ועם זאת הובלה ולא לוותר להם ולעצמי.

באימונים אני משתמשת בקטלבלס, מוט ומשקולות, רצועות, הרבה תרגילים של משקל גוף ואלמנטים מפילאטיס. אני אוהבת לגוון מבחינת סביבת אימון החל מפארק דרך החוף ועד לסטודיו שלי במרכז תל אביב.
אני מאמינה שתנועה מרפאת גוף ונפש.
לשמוע הרבה סודות ולהבין שכמו שאנחנו שונים מאוד כך גם כולנו דומים, לא משנה אם את מנכלי"ת חברה גדולה או אח בבית חולים.

חזרה לבלוג

מאמרים באותה קטגוריה

הרשם עכשיו
הרשמה לניוזלטר אנחנו שולחים מדי פעם עדכונים ומידע על קורסים חדשים, תרצו להיות מעודכנים?

      כל הזכויות שמורות © לקמפוס שיאים באונ’ תל-אביב 2018 Sogo Digital ui & ux development Sogo Digital
      נגישות